historický vývoj našich produktů a služeb

Kdo jsme?

2008

Naše začátky

Začali jsme na Slovensku s čištěním a dezinfekcí odvětrávacích šachet v panelových domech. Následně jsme přidali opravy a kompletní renovace těchto šachet.
2017

Spuštění oprav

Naše firma začala s realizací oprav původních střešních ventilátorů.
2018

Vznik Delphia MORAVIA

Byla otevřena Delphia MORAVIA s.r.o. v Brně.
2019

Rozšíření portfolia služeb

Firma rozšířila poskytované služby a začali jsme realizovat jak instalace, tak přeinstalace sacích hybridních turbín, které v plně automatickém chodu zabezpečují odtah pachů, nečistot a škodlivin z odvětrávacích šachet.
2022

Příprava nových služeb

Od druhé poloviny roku jsme začali připravovat fotovoltaiku pro bytové domy a paneláky. Jednání ohledně výběru spolehlivých partnerů a příprava s projekcí a revizním technikem ohledně již samotné fotovoltaické elektrárny pro váš dům
2023

Fotovoltaické elektrárny

Vycházíme na trh s fotovoltaickou elektrárnou s řízením chodu umělou inteligencí. Touto fotovoltaickou elektrárnou přinášíme do bytových domu a do SVJ, především do jejich pokladen pravidelný měsíční příjem z jejich výroby elektrické energie.
2024

Příprava dalšího rozvoje

Jž dnes se připravujeme na vaše připojení ke komunitní energetice z Vaší fotovoltaické elektrárny.
2025

Vytápění bytových domů

Budou ukončeny zkoušky a zkušební provoz a začne příprava pro realizace instalací nového inovativního systému vytápění bytových domů a paneláků s řízením provozu chytrou umělou inteligencí. Předpokládané první instalace započnou od května 2026.
?

Co bude dál?

Jsme tady pro vás 15 let

Zaujala vás naše společnost? Neváhejte nás oslovit a společně probereme možnosti spolupráce.